ALIOR BANK

//ALIOR BANK

ALIOR BANK

Alior Bank

Innowator na polskim rynku bankowości. Jego domena to wprowadzanie wyższej kultury obsługi dla każdego klienta.

Połącz swoje kredyty w jedną, niską ratę

Możesz wiele zyskać! Między innymi: niskie i wyjątkowo atrakcyjne oprocentowanie, wysoką kwotę przyznanego kredytu, a ponadto dodatkową gotówkę, którą wykorzystasz jak tylko chcesz! Kliknij i sprawdź.

Weź pożyczkę z gwarancją najniższej raty:

Bardzo niskie oprocentowanie zaledwie 5%

Wyjątkowo wysoka kwota aż do 200 tys. zł

Do tego: szybki wniosek i dogodne terminy spłaty

Załóż Konto Jakże Osobiste i zyskaj:

0 zł za prowadzenie konta i korzystanie z karty

0 zł za przelewy internetowe

0 zł za 2 dodatkowe korzyści, które sam wybierzesz

Załóż iKonto Biznes i zyskaj:

0 zł za otwarcie i prowadzenie konta

0 zł za wydanie i korzystanie z karty

0 zł za przelewy internetowe (krajowe, a także do ZUS i US)

0 zł za bankomaty i wpłatomaty

Alior – historia banku oraz fuzja dwóch banków

Alior Bank rozpoczął swoją działalność pod koniec roku 2008. Jest uniwersalnym, polskim bankiem. Swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Jednym z akcjonariuszy banku jest Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A., który jest kontrolowany przez Skarb Państwa.

W roku 2014 Alior Bank wykupił akcje Meritum Banku. KNF wydała pozytywną decyzję na połączenie tych dwóch banków: Meritum Banku z Alior Bankiem. Pierwszy z nich, z racji tego, że Alior Bank wykupił 97,9% akcji przeniósł swój cały majątek do „Aliora”. 30 czerwca 2015 roku miała miejsce fuzja tych dwóch banków. Została ona potwierdzona sądowym wpisem do KRS. Alior Bank stał się prawnym następcą i objął wszystkie prawa i obowiązki Meritum Banku. Obecnie działa pod nazwą prawną Alior Bank S.A.

Alior Bank kieruje swoje usługi do wszystkich rodzajów klientów. Jest niezwykle elastyczny i uniwersalny. Stara się łączyć zasady tradycyjnej bankowości z nowoczesnymi rozwiązaniami. Dzięki takim posunięciom wzmacnia swoją pozycję na rynku finansowym oraz rozwija polską bankowość.

Działalność Alior Banku i jego osiągnięcia

Nowatorskie produkty oraz jakość obsługi klientów sprawiła, że z usług Alior Banku korzysta ponad 4 mln klientów, w tym około 200 tys. klientów biznesowych. Alior Bank posiada również dobrze rozbudowaną sieć placówek i dzięki temu zapewnia szeroki dostęp do swoich produktów i jest łatwo dostępny dla klienta. Dodatkowo, Alior Bank współpracuje z siecią T – Mobile. Również za pomocą tej współpracy zwiększa swój zasięg i zyskuje pomoc w sprzedaży swoich produktów i pozyskiwaniu nowych klientów.

Władze kierujące Alior Bankiem

Osoby tworzące tą markę posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie finansów. Dzięki temu Alior Bank może pochwalić się ciągłym przyrostem nowych, zadowolonych klientów z oferowanym im produktów oraz samej jakości obsługi.

W skład zarządu banku wchodzą:

  1. Michał Jan Chyczewski pełniący funkcję wiceprezesa pełniącego obowiązki prezesa zarządu;
  2. Filip Gorczyca;
  3. Urszula Krzyżanowska – Piękoś;
  4. Katarzyna Sułkowska;
  5. Celina Waleśkiewicz;

Wymienione osoby piastują stanowiska wiceprezesów zarządu Alior Banku.

Alior Bank jest bankiem, który tworzą ludzie. Pracuje tam około 6 tys. osób, które są niezwykle oddane i starają się wykonywać swoje obowiązki na najwyższym poziomie. Liczy się dla nich przede wszystkim zadowolenie i satysfakcja klienta. Główne siedziby banku znajdują się w Warszawie, Gdańsku oraz Krakowie. Posiada placówki w każdym mieście, ponieważ chce być do dyspozycji swojego klienta w każdym momencie, stawiając na jego indywidualne potrzeby.

Rachunek Oszczędnościowo – Rozliczeniowy w Alior Banku

Alior Bank w swojej ofercie posiada konta osobiste za gwarantowane 0 złotych. Posiada rachunki dedykowane każdemu klientowi. Oferuje: Konto internetowe za bezwarunkowe 0 zł z darmową kartą i wypłatą z bankomatów sieci Euronet, Konto Jakże Osobiste oraz konto walutowe. Zakładając rachunek w Alior Banku dajesz sobie możliwość skorzystania z innych ofert banku na promocyjnych warunkach.

Oszczędzaj w Alior Banku

Ciekawym rozwiązaniem, jakie proponuje Alior Bank jest Konto Lokacyjne z atrakcyjnym procentem, konto oszczędnościowe dla nowych klientów z 2-stopniowym oprocentowaniem i darmową wypłatą, oraz dużym wyborem lokat w złotówkach i walutach obcych. Jest to bank, który w bezpieczny sposób zaopiekuje się powierzonym mu majątkiem.

Kredyt w Aliorze

Dla każdego banku produkty kredytowe są tak naprawdę jego wizytówką. Ofertą, jaką prezentuje Alior Bank jest bardzo atrakcyjna. Zapewniają niskie oprocentowanie (tylko 5%) i nie dokładają dodatkowych kosztów związanych z prowizją za udzielenie pożyczki / kredytu.

Oferują konsolidację, która daje klientowi niższą ratę, jedno zobowiązanie z niskim kosztem. Zapewnia satysfakcje klientowi z podjętej przez niego decyzji.

Oceń ten wpis
2018-07-17T03:57:18+00:00 10 września 2017|Bez kategorii|Możliwość komentowania ALIOR BANK została wyłączona