BGŻ BNP PARIBAS

//BGŻ BNP PARIBAS

BGŻ BNP PARIBAS

BGŻ BNP Paribas

Połączenie świetnej oferty kredytów oraz produktów oszczędnościowych.

BGŻ BNP Paribas, czyli fuzja dwóch banków

10 października 2014 roku zarząd banku BGŻ oraz BNP Paribas uzgodnił i podpisał plan połączenie się. Polegało to na tym, że BNP Paribas Banku Polskiego przeniósł cały swój majątek do Banku BGŻ. Proces ten był następstwem przejęcia kontroli nad Bankiem BGŻ, przez Grupę BNP Paribas. Obecnie bank ten funkcjonuje pod nazwą BGŻ BNP Paribas S.A.

Bank BGŻ BNP Paribas S.A. jest bankiem uniwersalnym. Oferuje produkty i usługi finansowe kierowane do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Posiada szeroką gamę produktów oszczędnościowo – inwestycyjnych oraz kredytów. Dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i zagranicznym. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej.

Główny cel Banku BGŻ BNP Paribas S.A.

Misją banku jest kierowanie swojej oferty w sposób odpowiedzialny. Używają nowatorskich rozwiązań finansowych, które mogą wspierać polską gospodarkę. Bank ten jest integralną częścią międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. Usługi świadczone są za pomocą szeroko rozwiniętej sieci nowoczesnych placówek bankowych oraz wysepek w centrach handlowych na terenie całej Polski. Produkty kredytowe są również dostępne za pośrednictwem punktów partnerskich oraz wybranych sieciach dealerów samochodowych.

Władze Banku BGŻ BNP Paribas S.A.

Bank BGŻ BNP Paribas S.A. tworzą ludzie, dla których klient i jego potrzeby stały się priorytetem. Liczy się dla niego opinia klientów. Stara się zdobywać ich zaufanie. Osobami odpowiedzialnymi za osiąganie zamierzonych celów są:

 • Tomasz Bogus – Prezes Zarządu Banku, Obszar Zarządzania Bankiem
 • Jean-Charles Aranda – Członek Zarządu Banku, Obszar Finansów.
 • Daniel Astraud – Wiceprezes Zarządu Banku, Obszar Strategii i Transformacji Banku.
 • François Benaroya – Wiceprezes Zarządu Banku, Obszar Bankowości Detalicznej i Biznesowej.
 • Philippe Paul Bézieau – Wiceprezes Zarządu, Obszar Bankowości Personal Finance.
 • Blagoy Bochev – Wiceprezes Zarządu Banku, Obszar Bankowości CIB.
 • Wojciech Kembłowski – Wiceprezes Zarządu Banku, Obszar Ryzyka
 • Magdalena Legęć – Wiceprezes Zarządu, Obszar Zarządzania Zasobami Ludzkimi.
 • Jaromir Pelczarski – Wiceprezes Zarządu Banku, Obszar Operacji i Wsparcia Biznesu.
 • Jerzy Śledziewski – Wiceprezes Zarządu Banku, Obszar Bankowości Korporacyjnej.
 • Bartosz Urbaniak – Członek Zarządu Banku, Obszar Bankowości MŚP i Agro.

Ważne jest aby klienci banku czuli się bezpiecznie w swoim banku, który stał się bankiem pierwszego wyboru.

Rachunek osobisty w BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas posiada ofertę kont osobistych kierowanych do każdej grupy klientów. Obok tradycyjnych rachunków osobistych prowadzonych w złotówkach ( Konto Optymalne, Konto Maksymalne, Konto Maksymalne 26) ma w swojej ofercie konta prowadzone w walutach obcych. Konta w Banku BGŻ BNP Paribas są darmowe, wydawana jest do nich obligatoryjnie karta debetowa oraz możliwość korzystania z nowoczesnej bankowości.

Lokaty i konta oszczędnościowe w Banku BGŻ BNP Paribas SA

Bank BGŻ BNP Paribas to także możliwość oszczędzania za pomocą kont oszczędnościowych oraz lokat. Charakteryzują się tym, że posiadają atrakcyjne oprocentowanie. Doskonałym przykładem jest lokata progresywna gdzie zysk sięga nawet do 4%.

Kredyt w banku BGŻ BNP Paribas S.A

W swojej ofercie Bank BGŻ BNP Paribas posiada bardzo atrakcyjne kredyty. Charakteryzują się te produkty niskim oprocentowaniem w przypadku kredytów gotówkowych lub w tak jak w przypadku kredytów ratalnych brakiem oprocentowania. Prezentuje w swojej ofercie kredyty zarówno dla przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych.

Oceń ten wpis
2018-07-17T03:56:15+00:00 30 września 2017|Bez kategorii|Możliwość komentowania BGŻ BNP PARIBAS została wyłączona