Bocian Pożyczki

//Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki

Pieniądze doręczone do rąk klienta.

Firma pożyczkowa udzielająca szybkiej pomocy gotówkowej

Bocian Pożyczki jest częścią grupy Everest Finanse S.A. Specjalizuje się w udzielaniu chwilówek w miejscu zamieszkania klienta. Oferuje krótkoterminowe pożyczki w postaci gotówki oraz karty przedpłaconej. Pożyczki udzielane są na dowolny cel konsumpcyjny, bez konieczności przedstawiania dokumentów oraz nie posiadają one ukrytych opłat. Najważniejszą informacją jest to, że klient nawet nie musi fatygować się do oddziału. Fachowa obsługa i terenowi przedstawiciele dostarczą pieniądze w miejscu wskazanym przez klienta.

Pożyczka dostępna zawsze i wszędzie

Dzięki wielokanałowości Bocian dostępny jest w każdy miejscu oraz o każdej porze. Istnieją trzy ścieżki kontaktu z pożyczkodawcą.

  1. Za pomocą infolinii;
  2. Wysłania zgłoszenia za pomocą smsa;
  3. Za pomocą serwisu internetowego.

Pożyczka w Bocianie

Ta instytucja w swojej ofercie posiada pożyczki przeznaczone dla osób fizycznych oraz firm. W przypadku osób fizycznych pożyczki udzielane są na okres 35, 44, 52 tygodnie, na kwotę od 600 złotych. Dla osób prowadzących działalność, firma ta podchodzi do klienta w sposób indywidualny. Ważną informacją jest również to, że Bocian udziela też pożyczek rolnikom.

Oceń ten wpis
2018-07-17T04:05:03+00:00 13 grudnia 2017|Bez kategorii|Możliwość komentowania Bocian Pożyczki została wyłączona