CITI HANDLOWY

//CITI HANDLOWY

CITI HANDLOWY

Citi Bank Handlowy

Bank z ogromnymi tradycjami i ofertą dla każdego.

Citi Handlowy – historia banku w pigułce oraz do jakiej grupy jest kierowany

Citi Handlowy powstał w roku 2001. Jest połączeniem Citbank Poland S.A. i Banku Handlowego w Warszawie S.A. W roku 2002 zostało wprowadzone logo Citibanku Handlowego bankowości detalicznej oraz komercyjnej. Nazwą określona w statucie pozostał Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Oferta banku jest kierowana do każdej grupy klientów. Jej główną cechą jest nowoczesność rozwiązań proponowanych swoim klientom. Z racji tego, że zadowolenie klientów jest dla banku najważniejsze, priorytetem jest dla niego wygodny dostęp do oferowanych produktów. Działa za pomocą szeroko rozwiniętej siedzi oddziałów, przez Internet, telefon, aplikacji mobilnej, infolinii, punktów sprzedaży w większych sklepach.

Citi Handlowy oferuje swoim klientom szeroki dostęp do swoich usług na wiele sposobów. W swojej ofercie posiada konta, lokaty, inwestycje, kredyty gotówkowe oraz hipoteczne. A także karty kredytowe, usługi oferowane przez Dom Maklerski Banku Handlowego S.A  oraz Handlowy Leasing Sp. z o.o.

Doświadczenie odpowiednich ludzi stworzyło 10 największy bank w Polsce

Aby osiągnąć sukces w danej dziedzinie, potrzebna jest determinacja do osiągnięcia zamierzonego celu oraz doświadczenie w podejmowaniu właściwych decyzji. Citi Handlowy tworzy grupa ludzi, która wie co najważniejsze jest dla potencjalnego klienta. Jak wzbudzić jego zaufanie i co zrobić, by stać się dla niego bankiem pierwszego wyboru.

Osobami zarządzającymi są:

  1. Sławomir S. Sikora – Prezes Zarządu banku;
  2. Maciej Kropidłowski – Wiceprezes Zarządu Banku;
  3. David Mouille – Wiceprezes Zarządu Banku;
  4. Barbara Sobala – Wiceprezes Zarządu Banku;
  5. Witold Zieliński – Wiceprezes Zarządu Banku;
  6. Katarzyna Majewska – Członek Zarządu;
  7. Czesław Pasek – Członek Zarządu.

Misja Citi Handlowego

Główną misją banku, który nosi opinie najlepszego w Polsce, jest koncentracja na potrzebach klientów. Chce oferować usługi dopasowane do potrzeb klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych. Wykorzystuje swoją obecność na polskim rynku finansowym oraz wysoko wykwalifikowana kadrę, aby oferować produkty i usługi bankowe, które będą wyprzedzać swoją konkurencję i oczekiwania klientów. Elementem wyróżniającym jest niewątpliwie jakość, otwartość oraz nowoczesność.

Citi Handlowy i oferta kont osobistych

Bank Citi Handlowy posiada bardzo bogaty wybór kont osobistych (City Priority, Citi Konto i wiele innych). Obok tradycyjnych kont rozliczanych w złotówkach w swojej ofercie ma konta walutowe. Produkty kierowane są do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw, także każdy znajdzie tu cos dla siebie. Dodatkowo do kont wydawana jest karta debetowa oraz możliwość korzystania z bankowości mobilnej i internetowej.

Lokaty, konta oszczędnościowe w Citi Handlowym

Citi Handlowy to także doskonale rozwinięta oferta oszczędnościowa. Jest ona przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Klient może skorzystać z konta oszczędnościowego lub lokat oraz wybrać, w jakiej walucie chce oszczędzać. Decyzja należy zawsze do klienta.

Kredyt w Banku Citi Handlowy

Domeną Banku Citi Handlowy są produkty kredytowe. Posiada pożyczki gotówkowe, kredyty gotówkowe, konsolidacje oraz hipotekę. Te oferty są również kierowane do każdego.

Oceń ten wpis
2018-07-17T03:57:28+00:00 13 września 2017|Bez kategorii|Możliwość komentowania CITI HANDLOWY została wyłączona