Credit Star

Credit Star

Credit Star

Pożyczkodawca działający w 8 krajach świata.

Produkty dopasowane do potrzeb polskich klientów

Firma ta jest międzynarodową instytucją finansową zajmującą się udzielaniem szybkich pożyczek gotówkowych. Na polskim rynku funkcjonuje od roku 2006. Oferuje produkty odpowiednio dopasowane do potrzeb klienta na dużą skalę. Specjalizuje się w krótkoterminowych pożyczkach na niewielkie kwoty.

Pożyczka w Credit Star

Klienci spełniający podstawowe warunki otrzymują pożyczkę w kilka minut. Chwilówka nie jest objęta ubezpieczeniem, a proces wnioskowania jest niezwykle prosty i intuicyjny. Pożyczki są udzielane na okres od 5 do 30 dni. Klienci, którzy po raz pierwszy chcą skorzystać z oferty  mogą ubiegać się o pomoc finansową do kwoty 1500 złotych. W momencie terminowych istnieje możliwość zwiększenia limitu do nawet 5000 złotych.

Wnioskowanie o pożyczkę może być proste

Cała ścieżka starania się o szybką pomoc finansową jest bardzo prosta. Co ważne, nie wymaga wizyty w oddziale. Wszystko odbywa się online. Wystarczy zarejestrować się na stronie, podać niezbędne informacje osobowe oraz dochodowe, wpisać kwotę i okres pożyczki oraz czekać na weryfikację. Po pozytywnym rozpatrzeniu, pieniądze trafiają na konto klienta w kilka chwil.

Oceń ten wpis
2018-07-17T04:05:03+00:00 13 grudnia 2017|Bez kategorii|Możliwość komentowania Credit Star została wyłączona