Ekspres Kasa

//Ekspres Kasa

Ekspres Kasa

Ekspres Kasa

Największy światowy pożyczkodawca.

Jedna z najpopularniejszych firm pożyczkowych w Polsce

Firma ta należy do grupy Ferratum. Jest to największy pożyczkodawca działający na terenie Europy i nie tylko. Oferuje szybkie pożyczki za pomocą Internetu oraz infolinii. W Polsce grupa ta znajduje się w czołówce największych pożyczkodawców. Swoją działalność w naszym kraju rozpoczął w roku 2013.

Oferta pożyczki na raty i nie tylko

W swojej ofercie ta instytucja posiada szybką pomoc finansową od kwoty 100 złotych do nawet 2000 złotych na okres od 15 do 30 dni, oraz pożyczki ratalne. Ważną informacją jest to, że jeżeli jest to pierwsza pożyczka to maksymalnie może być ona zaciągnięta na kwotę 5000 złotych. Przy kolejnych pożyczkach kwota maksymalna wzrasta do 10 000 złotych. Chwilówka udzielana jest na okres od 6 do 24 miesięcy.

Proces wnioskowania o pożyczkę gotówkową

Istnieją dwie możliwości zawnioskowania o pożyczkę w tej instytucji – za pomocą telefonu lub Internetu. Wystarczy wypełnić tylko wniosek. Firma ta nie wymaga właściwie żadnych formalności, dlatego też cieszy się sporym zainteresowaniem i zadowoleniem ze strony klientów. Decyzja wydawana jest w kilka minut, podobnie jak przelew potrzebnych środków na rachunek zainteresowanego.

Oceń ten wpis
2018-07-17T04:05:03+00:00 13 grudnia 2017|Bez kategorii|Możliwość komentowania Ekspres Kasa została wyłączona