EUROBANK

//EUROBANK

EUROBANK

Eurobank

Bank posiadający doskonałą ofertę kredytową.

Eurobank jako uniwersalny bank przeznaczony dla osób fizycznych

Eurobank jest bankiem uniwersalnym. Oferuje swoje usługi przeznaczone dla osób fizycznych. Posiada dobrze rozwiniętą sieć sprzedaży oddziałów własnych i franczyzowych. Bank funkcjonuje od roku 2003. Powstał w wyniku przejęcia spółki Look Finansowanie Inwestycji pakietu kontrolnego Banku Społem S.A., następnie przejęcia Banku Wschodniego S.A. w Białymstoku, przez Mariusza Łukasiewicza.

Eurobank ma na celu rozwój obsługi online za pomocą innowacyjnych technologii. Swoją pracę opiera na zrozumieniu potrzeb klienta. Posiada bogatą ofertę dla klientów indywidualnych.

Jakość obsługi i oferty

Bank powstał dzięki wizji młodego przedsiębiorcy. Jego ideą było stworzenie banku dostępnego dla klienta na wiele sposobów. Marka ta szybko stała się popularna ze względu na jakość obsługi oraz oferowane produkty.

Eurobank wprowadził unikalne rozwiązania w dziedzinie bankowości w Polsce. Jako pierwszy zaproponował klientom karty płatnicze wydawane od ręki oraz sieć wpłatomatów na terenie naszego kraju.

Władze Eurobanku

Jak zazwyczaj bywa, aby osiągnąć sukces i zrealizować zamierzone cele. Potrzebni są ludzie z doświadczeniem. I tak też jest w przypadku Eurobanku.

Osoby zasiadające w zarządzie Eurobanku:

  • Alexis Lacroix – Prezes Zarządu
  • Marcin Ciszewski – Wiceprezes Zarządu
  • Wojciech Humiński – Wiceprezes Zarządu
  • Radosław Księżopolski – Wiceprezes Zarządu
  • Mariusz Kaczmarek – Wiceprezes Zarządu

Eurobank jest nowoczesnym bankiem. Oferuje dopasowane produkty bankowe idące w parze z wysokiej jakości obsługą.

Konta w Eurobanku

Eurobank z racji tego, że jest ukierunkowany na klienta indywidualnego, posiada bogata ofertę kont osobistych (konto active, konto prestige, konto na co dzień, konto junior). Zapewnia łatwy dostęp do swoich finansów za pomocą dobrze rozwiniętej bankowości mobilnej i internetowej. W ramach pakietu do konta wydawana jest karta debetowa, która ułatwia dostęp i daje bezpieczeństwo posiadanych środków. Zakładając konto bank daje klientowi możliwość korzystania z innych produktów banku na lepszych warunkach.

Bezpieczne oszczędzanie z Eurobankiem

Eurobank to także bogata oferta produktów oszczędnościowych. Klient ze spokojem może powierzyć temu bankowi cały swój dobytek. W swojej ofercie posiada konta oszczędnościowe i lokaty z atrakcyjnym oprocentowaniem. Daje też możliwość negocjowania wysokości oprocentowania. Klient dzięki swoim umiejętnością może zyskać znacznie więcej.

Kredyt w Eurobanku

Kredyty Eurobanku są niezwykle rozpoznawalne na Polskim rynku. Dzieje się to dzięki kampanii reklamowej z udziałem największego polskiego aktora, Piotra Adamczyka. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszy się wypożyczka – czarno na białym. Oferowane produkty są w pełni zrozumiałe dla klienta bez ukrytych kruczków i kosztów. Zadowolenie klienta jest w tym banku na pierwszym miejscu.

Oceń ten wpis
2018-07-17T03:57:34+00:00 15 września 2017|Bez kategorii|Możliwość komentowania EUROBANK została wyłączona