EXPANDER

//EXPANDER

EXPANDER

Expander

Innowacyjne pośrednictwo finansowe. Wszystko dostępne w jednym miejscu.

O pośrednictwie finansowym

Expander jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajmuje się doradztwem finansowym. Jest siecią dość rozbudowaną, ponieważ posiada aż 64 oddziały w całym kraju oraz sieć doradców mobilnych. Doradcy tej firmy pośredniczą w pozyskiwaniu klientów, zainteresowanych kredytami gotówkowymi oraz produktów depozytowych i ubezpieczeniowych.

Firma Expander powstała w roku 2000. Początkowo działała jako portal internetowy, który miał pośredniczyć w pozyskiwaniu i sprzedaży produktów finansowych. Jednak okazało się, że polscy klienci jeszcze nie byli gotowi na podejmowanie jakichkolwiek działań finansowych przez Internet. Firma Expander pojawiła się na rynku jako pierwsza firma w Polsce zajmująca się pośrednictwem finansowym. Jej pierwszy oddział został otwarty w roku 2001 w Warszawie.

Produkty finansowe Expandera

Głównym celem Expandera jest dostarczenie klientom produktów spełniających ich oczekiwania. Chce umożliwić kompleksowe porównanie i wybranie produktów z wielu kategorii finansowych.

Jest liderem na Polskim rynku finansowym. Posiada w swojej ofercie wszystkie dostępne produkty bankowe. Wyróżnia się profesjonalnym podejściem oraz jakością oferowanych usług. Zespół składa się z wyspecjalizowanych ekspertów, dla których dobro i zadowolenie klienta jest na pierwszym miejscu.

Kredyty i nie tylko w Expanderze

Expander jako jedna z największych firm zajmująca się pośrednictwem finansowym, posiada w swojej ofercie wszystkie produkty bankowe. Dzięki firmie Expander klienci mogą porównać oferty przeszło 20 banków i skorzystać z najlepszej z przedstawionych ofert.

Expander prezentuje oferty kont osobistych, oszczędnościowych, a także pożyczek i kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych i hipotecznych.

Oceń ten wpis
2018-07-17T04:01:01+00:00 12 września 2017|Bez kategorii|Możliwość komentowania EXPANDER została wyłączona