Ferratum

Ferratum

Ferratum

Pożyczki na wysokim poziomie.

Założyciele i jego historia

Ferratum zostało założone w roku 2005 przez Jarma Jokala. Prezes spółki Jokela Capilat Oyj w Helsinkach w roku 2004 sprzedał przedsiębiorstwo, po to by założyć firmę pożyczkową, w której do dziś dzień piastuje stanowisko prezesa.

Czym jest ta firma pożyczkowa?

Ten pożyczkodawca wraz ze spółkami zależnymi tworzą Grupę Ferratum. Jest to międzynarodowy dostawca mobilnych usług finansowych, który swoje działania kieruje na terenie Europy, Ameryki Północnej i Południowej oraz Azji i Pacyfiku. Jego specjalizacją są mobilne procesy bankowe, w których wykorzystywane są najnowocześniejsze techniki informatyczne. Posiada własny system scoringowy, który przetwarza wiele danych. Dzięki takiemu systemowi jest w stanie w trybie natychmiastowym ocenić wiarygodność kredytową potencjalnego klienta z zachowaniem bezpieczeństwa i tajemnicy bankowej.

Pożyczka w Ferratum

Jest jednym z największych usługodawców finansowych działającym na terenie całego świata. Swoje produkty kieruje do każdej grupy klientów. W Ferratum klient ma do wyboru zaciągnąć pożyczkę gotówkową, gdzie wysokość raty jest dopasowana do możliwości klienta, na maksymalnie 24 raty do kwoty 10 000 zł. Przedsiębiorstwo pożyczkowe posiada jeden z najprostszych procesów wnioskowania o pożyczkę. Wszystko można załatwić za pomocą internetu, bez konieczności wychodzenia z domu. Warto również wspomnieć, że pierwsza pożyczka w tej firmie jest za gwarantowane 0 złotych.

Oceń ten wpis
2018-07-17T04:04:25+00:00 11 grudnia 2017|Bez kategorii|Możliwość komentowania Ferratum została wyłączona