GETIN BANK

//GETIN BANK

GETIN BANK

Getin Bank

Polski bank z atrakcyjną ofertą zarówno kont, oszczędności, jak i kredytów.

Historia Getin Banku i jego cel

Getin Bank jest marką, która reprezentuje bankowość detaliczną Getin Noble Bank S.A. Jest skierowany do każdego rodzaju klienta. Posiada dobrze rozwiniętą sieć oddziałów własnych i franczyzowych, a także w samoobsługowych placówkach Getin Point oraz swoich pośredników.

Getin Bank powstał z regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego S.A. Należy do drugiego największego banku z większościowym polskim kapitałem: Getin Noble Banku S.A.

Celem „Getina” jest to, by stać się dla swoich klientów, bankiem pierwszego wyboru. Aby osiągnąć zamierzony cel, doskonali standardy obsługi, wprowadza ulepszenia swoich produktów. Liczy się dla niego zadowolenie klienta. Cechuje go dobra opinia wśród klientów, nastawienie na obrany cel, dostępność, innowacyjność, profesjonalizm, elastyczność i odpowiedzialność.

Zarząd Getin Banku S.A. budują doświadczeni finansiści

Getin Bank S.A. tworzą ludzie, dla których klient stawiany jest na pierwszym miejscu. Liczy się dla niego opinia klientów. Stara się zdobywać ich zaufanie, po to aby klient bez obaw mógł powierzyć mu swoje oszczędności.

Getin Bank, jak już wcześniej było wspomniane, posiada dobrze rozwiniętą sieć placówek. Ważne jest to, aby być jako bank dostępny dla klienta. Sama oferta banku jest dostępna w ponad 400 oddziałach oraz u pośredników mobilnych. Klienci mogą także korzystać z nowoczesnej bankowości internetowej i aplikacji.

Osobami odpowiedzialnymi za wszystkie te działania są:

  • Artur Klimczak, który pełni funkcję Prezesa Zarządu Getin Noble Bank S.A.
  • Jerzy Pruski, Wiceprezes Zarządu Getin Noble Bank S.A.
  • Krzysztof Basiaga, Członek Zarządu Getin Noble Bank S.A.
  • Karol Karolkiewicz, Członek Zarządu Getin Noble Bank S.A.
  • Radosław Stefurak, Członek Zarządu Getin Noble Bank S.A.
  • Maciej Szczechura, Członek Zarządu Getin Noble Bank S.A.
  • Marcin Kuksinowicz, Członek Zarządu Getin Noble Bank S.A.
  • Maciej Kleczkiewicz, Członek Zarządu Getin Noble Bank S.A.

Getin, jako bank uniwersalny

Getin Bank jest bankiem uniwersalnym, który dostosowuje się do potrzeb klientów na najwyższym poziomie. Cieszy się dobrą opinią, zaufaniem oraz może pochwalić się wieloma nagrodami. Przykładem może być tutaj zdobycie głównej nagrody w międzynarodowym konkursie Banking Technology Awards w kategorii: najlepsze wykorzystanie technologii mobilnych w usługach finansowych i wiele innych.

Pracownicy banku tworzą wysoko wyspecjalizowaną kadrę, nastawioną na klienta. Wspólna współpraca pomaga im zrealizować zamierzone cele oraz dążyć do coraz to nowych ulepszeń w dziedzinie bankowości po to, by stać się numerem jeden na polskim rynku.

Rachunki osobiste Getin Banku

Getin Bank posiada w swojej ofercie konta osobiste za 0 złotych. Poza rachunkami tradycyjnymi w walucie polskiej (Konto Osobiste Getin Up, Konto Osobiste Getin Free), oferuje także ROR rozliczany w walucie obcej. Oferta kierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

Do konta w Getin Banku wydawana jest również karta płatnicza oraz możliwość korzystania z nowoczesnej bankowości mobilnej i internetowej. Posiadając konto w Getin Banku klienci mają również możliwość skorzystania z innych produktów w ramach prowadzonego rachunku.

Oszczędzanie w Getin Banku

Getin Bank to także szeroka oferta różnych form oszczędzania. Posiada produkty przeznaczone do osób fizycznych jak i przedsiębiorstw.
Klienci mają możliwość oszczędza za pośrednictwem kont oszczędnościowych w wielu walutach: (PLN, EUR, USD, GBP), lokat oraz skorzystać z Indywidualnego Konta Emerytalnego.

Kredyty w Getinie

Najważniejszym produktem w Getin Banku są kredyty udzielane na atrakcyjnych warunkach. Są one kierowane do każdej grupy klientów. W ofercie znajdujemy kredyty gotówkowe oraz konsolidacyjne: Jedna rata w jednym banku.

Oceń ten wpis
2018-07-17T04:01:01+00:00 13 września 2017|Bez kategorii|Możliwość komentowania GETIN BANK została wyłączona