Kredyt dla firm

/Kredyt dla firm

Kredyt dla firm

Kredyt dla firm

Kredyt dla firm jest udzielany przedsiębiorcom. Jest on przeznaczony zarówno dla mikro przedsiębiorców, jak i dla średnich i dużych firm. Jest to produkt, który ściśle skierowany jest na cele biznesowe, stąd też nazwa – kredyt firmowy. Nie może być on zaciągnięty na cele prywatne. Kredyt ten może być udzielony zarówno na sfinansowanie nowej inwestycji, pokrycie kosztów bieżącej działalności lub też na sam jej rozwój.

Przekazanie gotówki może być w postaci gotówkowej lub bezgotówkowej, a nawet w formie limitu w ramach prowadzonego konta firmowego. Wszytko to zależy od decyzji przedsiębiorcy.

Kredyt firmowy

Większość polskich banków podchodzi do zainteresowanego przedsiębiorcy w sposób indywidualny. Każdy przedsiębiorca przypisany jest do odpowiedniej grupy. Jest to bowiem zależne od tego na jaką skalę prowadzona jest dana działalność. Głównymi czynnikami tej selekcji jest:

  1. liczba zatrudnionych pracowników;
  2. kwota rocznego obrotu firmy.

Kalkulator kredytu firmowego

Każdy przedsiębiorca musi w odpowiedni sposób zarządzać swoim czasem. Natłok obowiązków związanych z prowadzeniem firmy może ograniczać jego dostępność w godzinach pracy banków. Dlatego też świetnym rozwiązaniem, które oferuje większość z nich jest internetowy kalkulator dla kredytów firmowych.

Za pomocą takiego liczydła łatwo określić, która z przeglądanych ofert jest atrakcyjna. Dopiero po zapoznaniu się z tymi podstawowymi informacjami można za pomocą pozostawienia kontaktu czekać na telefon od doradcy bankowego. Pracownik banku po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu będzie mógł w pełni przygotować ofertę kredytową, która przedstawi na umówionym wcześniej spotkaniu.

Oceń ten wpis
2018-07-17T04:04:25+00:00 10 grudnia 2017|Bez kategorii|Możliwość komentowania Kredyt dla firm została wyłączona