Kredyt samochodowy

/Kredyt samochodowy

Kredyt samochodowy

Kredyt samochodowy

Kredyt samochodowy to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą sobie sprawić nowe auto, jednocześnie nie ponosić jednorazowo bardzo dużego wydatku. Jego niebywałą zaletą jest to, że warunki finansowania (takie jak oprocentowanie czy prowizja) są stosunkowo niskie. Wszystko ze względu na fakt, iż zabezpieczeniem kredytu jest kupowany samochód, co dla banku jest gwarancją, że zostanie on spłacony. Dzięki temu banki oferują lepsze warunki kredytowania zakupu pojazdu.

Kredyt na samochód – przewaga

Podczas wyboru najlepszego finansowania zakupu pojazdu, wiele osób bierze pod uwagę kredyt bądź leasing samochodowy. Oba te rozwiązania mają zarówno swoje zalety, jak i kilka wad.

Dużą przewagą kredytu na auto nad leasingiem jest to, iż kupujących (w tym przypadku kredytobiorca) od razu staje się właścicielem samochodu. W przypadku leasingu może on wziąć auto na własność dopiero po zakończeniu umowy leasingowej.

Kalkulator kredytu samochodowego

Obecnie wiele instytucji udzielających kredytów samochodowych udostępnia swoim klientom także bardzo wygodne i intuicyjne kalkulatory. Dzięki nim wyliczenie raty, minimalnej opłaty wstępnej, a nawet całkowitego kosztu, jaki zostanie poniesiony w trakcie trwania umowy kredytowej, jest wyjątkowo proste.

Wszystko można załatwić przez Internet, bez wychodzenia z domu i bez konieczności wizyty w oddziałach wybranych banków.

Oceń ten wpis
2018-07-17T04:02:29+00:00 1 listopada 2017|Bez kategorii|Możliwość komentowania Kredyt samochodowy została wyłączona