KredytOK

//KredytOK

KredytOK

KredytOK

Pośrednictwo finansowe na prostych zasadach.

Pośrednictwo finansowe KredytOK

Właścicielem marki jest Capital Service S.A. Początki działalności sięgają roku 1999. Pośrednictwo to jest coraz częściej wybierane przez polskich klientów szukających szybkiej pomocy gotówkowej na prostych zasadach. Najważniejszym czynnikiem coraz to większego zainteresowania jest wysoki poziom obsługi oferowany przez pracowników.

Dodatkowo jest to jeden z najbardziej dostępnych pośredników działających na terenie naszego kraju. W ramach sieci powstało blisko 100 stacjonarnych oddziałów, w których oferowane są produkty pożyczkowe oraz kredytowe nawet do kwoty 200 tysięcy złotych.

KredytOK jako jeden z wyróżniających się pośrednictw finansowych

Pośrednictwo finansowe KredytOK za pomocą dużej liczby produktów finansowych może w szybki i łatwy sposób odpowiednio dopasować pożyczkę lub kredyt na warunkach, które będą w pełni odpowiadać klientowi. Dzięki wielokanałowości swoje produkty oferuje nie tylko za pomocą stacjonarnych oddziałów, ale i przez infolinię czynną przez cały tydzień. Zarówno pożyczki, jak i kredyty są zrozumiałe dla klientów, którzy chętnie korzystają z usług pośrednictwa KredytOK.

Nie tylko kredyty w KredytOK

KredytOK jako jedna z firm zajmująca się pośrednictwem finansowym, posiada bogaty wachlarz możliwości finansowych. W swojej ofercie prezentuje różnego rodzaju pożyczki, kredyty gotówkowe, ubezpieczenia od różnego rodzaju zdarzeń, ale i leasingi.

Oceń ten wpis
2018-07-17T04:04:25+00:00 10 grudnia 2017|Bez kategorii|Możliwość komentowania KredytOK została wyłączona