MBANK

//MBANK

MBANK

mBank

Instytucja od lat będąca ikoną mobilności polskiej bankowości.

Załóż eKonto osobiste i zyskaj:

110 zł premii

0 zł za otwarcie konta

0 zł za prowadzenie konta

Unikalną kartę z Twoją własną grafiką

mnóstwo innych korzyści

Załóż Konto firmowe mBiznes i zyskaj:

100 zł zwrotu

0 zł za otwarcie i prowadzenie konta

0 zł za wydanie i korzystanie z karty

0 zł za przelewów internetowe (Elixir)

0 zł za bankomaty i wpłatomaty

Historia mBanku w pigułce

Od wielu lat mBank postrzegany jest jako jeden z pierwszych banków mobilnych w Polsce. Jest bankiem innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie bankowości. Jest bankiem najszybciej rozwijającym się. Zajmuje 4 miejsce w Polsce pod względem aktywów, od 1986 roku funkcjonuje na polskim rynku.

mBank swoją działalność rozpoczął jako Bank Rozwoju Eksportu (BRE Bank) i przez wiele lat, sumiennie budował jak najlepszą jakość w zakresie obsługi różnych grup klientów, stale ulepszając swoją ofertę. W roku 2013 po zmianie nazwy BRE i MultiBanku na markę mBank, bank zyskał nowy wygląd oraz nowe wartości. Obecnie jest to bank uniwersalny, otwarty na każdego rodzaju klienta. Świadczy kompleksową obsługę z zakresu bankowości detalicznej, firmowej, korporacyjnej oraz prywatnej.

Jak już wcześniej było wspomniane, mBank jako pierwszy stał się bankiem internetowym. Misją banku jest wyznaczanie nowych standardów rozwoju bankowości mobilnej i internetowej.

mBank to przede wszystkim ludzie

Sekretem sukcesów, jakie osiągał i osiąga, tkwi w ludziach tworzących tę markę. Łączy ich dobra współpraca, zorientowana na główne potrzeby klientów oraz dążenie do jak największej liczby zadowolonych klientów z jakości jaką bank oferuje. To stanowi podstawę rozwoju oraz budowania zaufania w relacjach: klient – bank.

Kolejnym elementem sukcesu mBanku jest doświadczenie grupy zarządzającej, zdobyte na polskim rynku. Po to, aby jak najlepiej zrozumieć potrzeby potencjalnych i obecnych klientów. W wewnętrznych regulacjach istnieje zapis, który na to wskazuje. Przymusem jest to, aby co najmniej połowa członków zarządu musi być obywatelem naszego kraju, zamieszkiwać na jego terenie i posiadać doświadczenie na polskim rynku finansowym.

Obecny na Zarząd banku składa się siedmiu członków. Powołani są oni na wspólną, pięcioletnią kadencję, która wygasa w roku 2018.

W skład Zarządu mBanku wchodzą:

Cezary Stypułkowski – Prezes Zarządu;

  1. Lidia Jabłonowska – Luba – Wiceprezes Zarządu ds. Zarządzanie Ryzykiem
  2. Przemysław Gdański – Wiceprezes Zarządu ds. Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej
  3. Andreas Boeger – Wiceprezes Zarządu ds. Finansów
  4. Franc Bock – Wiceprezes Zarządu ds. rynków Finansowych
  5. Cezary Kocik – Wiceprezes Zarządu ds. Bankowości Detalicznej
  6. Krzysztof Dąbrowski – Wiceprezes Zarządu ds. Operacji i Informatyki

Obsługa klientów mBanku musi być na jak najwyższym poziomie

Atutem mBanku jest wysoka jakość obsługi klienta. Jest bankiem, który stara się być dostępny za pomocą wielokanałowości. A są to: placówki w każdym mieście w Polsce, wyspy w centrach handlowych, infolinia, która działa 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu, serwis internetowy oraz aplikacja mobilna. Za pomocą swojej otwartości na nowe technologie klienci mogą załatwić swoje sprawy bez zbędnej zwłoki. Pracownicy tego banku tworzą wysoko wykwalifikowaną kadrę, dla której klient jest najważniejszy. Dzięki takiemu podejściu mBank cieszy się ciągłym przybywaniem nowych klientów. A przez właściwe podejście mBank staje się ich głównym bankiem, któremu bez obaw powierzają swoje pieniądze.

Wybierz rachunek mBanku

mBank w swojej ofercie jest niezwykle elastyczny i uniwersalny. Proponuje konta dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Standardowo do każdego rachunku wydawana jest karta debetowa za 0 zł z najlepszą i intuicyjną bankowością internetową i mobilną.

Obecnie oferuje konta przeznaczone do odpowiednich grup społecznych. Przykładem jest eKonto m dla Młodych. Rachunek jest kierowany do ludzi w przedziale wiekowym od 13 go 26 lat. Jest to konto darmowe, ze względu na młody wiek klientów. Posiada również ekonto standard i ekonto Plus. Daje możliwość prowadzenia konta osobistego w sposób tradycyjny w polskiej walucie oraz w walutach obcych. Zależne jest to od potrzeby klienta.

Oszczędzaj w mBanku

Oszczędzanie w mBanku to bezpieczne i przyjemne oszczędzanie. Klient ma do wyboru wiele produktów, po to aby jak najbardziej był zadowolony z planowanego zysku. W przypadku kont oszczędnościowych ma do wyboru 3 rodzaje kont eMax: ze stałym oprocentowaniem, dynamicznym oraz konto oszczędnościowe walutowe. Oprócz tego oferuje lokaty krótko i długoterminowe z bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem i możliwością negocjacji z doradcą banku.

Kredyty w mBanku

Domeną mBanku są też atrakcyjne oferty kredytowe. Są one dostępne w placówkach banku, za pomocą infolinii, wysepek bankowych w centrach handlowych i wielu innych kanałów. mBank posiada kredyt dla każdego. Zapewni niskie oprocentowanie i dopasuje indywidualnie ofertę do potencjalnego klienta.

Oceń ten wpis
2018-07-17T04:00:43+00:00 8 września 2017|Bez kategorii|Możliwość komentowania MBANK została wyłączona