NEST KONTO

//NEST KONTO

NEST KONTO

Nest Konto – darmowe konto w Nest Banku

Nest Konto to rachunek bankowy dla osób fizycznych, który można założyć w Nest Banku. Jego cechą charakterystyczną jest fakt, że konto to jest w pełni darmowe. Nie płaci się nic za jego otwarcie, ani prowadzenie. Dodatkowo, bezpłatne są także przelewy, wpłaty i wypłaty z bankomatów (sieć Euronet), a także wydanie i korzystanie z karty płatniczej Visa. Dokładny wykaz znajduje się poniżej.

za otwarcie i prowadzenie Nest Konta

za wydanie i korzystanie z karty płatniczej Visa

za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów na terenie Polski

za wykonywanie internetowych przelewów krajowych (elixir)

Karta płatnicza do Nest Konta

Jedna karta płatnicza w Nest Banku jest zawsze za darmo (jej wydanie, jak i korzystanie). Dzięki niej można wygodnie płacić za zakupy zarówno w Polsce, jak i za granicą.  Karta pozwala również na wygodne i w pełni bezpieczne płacenie zbliżeniowo. Płacenie przez Internet jest dodatkowo zabezpieczone dzięki usłudze 3D Secure. Ponadto, wszyscy posiadacze telefonów z systemem Android mogą korzystać z wyjątkowo wygodnych płatności za pomocą aplikacji mobilnej Android Pay.

Zakładając Nest Konto z kartą zyskujesz:

  • 0 złotych za jej wydanie i korzystanie.
  • 0 złotych za wypłaty ze wszystkich bankomatów na terenie Polski.
  • 0 złotych za korzystanie ze wszystkich wpłatomatów (sieć Euronet).

Oferta Nest Banku

Poza darmowym Nest Kontem, bank ma do zaoferowania znacznie więcej. M.in. Nest Bank daje możliwość założenia kont walutowych rozliczanych w euro, funtach brytyjskich oraz dolarach. Pozwala na wymianę walut po wyjątkowo atrakcyjnych kursach.

W ofercie Nest Banku znajdują się również kredyty bankowe udzielane dla bardzo preferencyjnych warunkach, a także liczne możliwości oszczędzania – konta oszczędnościowe rozliczane w różnych walutach (PLN, EUR, GBP, USD), czy różne rodzaje lokat terminowych.

Nest Bank ma także wyjątkowo bogatą ofertę produktów finansowych dla firm. Przedsiębiorcy mogą założyć konta firmowe do których wydawane są karty płatnicze, konta oszczędnościowe, lokaty, a także mogą zaciągnąć wyjątkowo korzystne kredyty na otwarcie, prowadzenie, jak i rozwijanie swojej działalności.

Nest to również przyjazna bankowość mobilna i internetowa, a także wykwalifikowana kadra pracowników, którzy przyjmując swoich klientów w ciepłych i nowoczesnych oddziałach oraz placówkach bankowych.

Jak założyć konto w Nest Banku?

Aby stać się posiadaczem bezpłatnego Nest Konta wystarczy złożyć wniosek przez Internet. Jest to bardzo proste i zajmuje nie więcej niż 5 minut. W celu dokonania autoryzacji i bezpiecznego potwierdzenia otwarcia należy wybrać jedną z dostępnych możliwości weryfikacji:

  • Poprzez przelew – wykonując przelew za symboliczne 1 zł z rachunku w innym banku. W tym wariancie konto może być aktywne nawet w 15 minut.
  • Poprzez kuriera – który zjawi się z dokumentami w ciągu kilku dni. W tej sytuacji aktywacja konta może nastąpić nawet po 5 dniach).
  • Poprzez oddział – w którym będą czekały dokumenty gotowe do podpisu. W tym przypadku konto może być aktywowane nawet na drugi dzień.

Sprawdź inne produkty Nest Banku

A wśród nich rachunek dla firm – BIZnest Konto, kredyty dla osób indywidualnych i przedsiębiorców, jak i również wiele produktów oszczędnościowych (konta i lokaty terminowe w wielu walutach).

Oceń ten wpis
2018-07-17T04:01:18+00:00 24 września 2017|Bez kategorii|Możliwość komentowania NEST KONTO została wyłączona