OPEN FINANCE

//OPEN FINANCE

OPEN FINANCE

Open Finance

Nowoczesne pośrednictwo finansowe przez Internet i nie tylko.

O firmie

Open Finance S.A. działa na polskim rynku finansowym od wielu lat. Współpracuje z wieloma bankami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce. Jest firmą zajmującą się pośrednictwem finansowym. Misją tego pośrednika finansowego jest kreowanie nowego spojrzenia na dziedzinę finansów. Ich celem jest danie możliwości klientowi, świadomego i racjonalnego podejścia do swoich decyzji.

Open Finance S.A. otwarty jest na każdego rodzaju klienta. Liczy się dla niej dobro, zadowolenie i pełna satysfakcja z obsługi, jaką daje klientowi. Spośród ofert wielu instytucji finansowych jakie posiada, pośrednicy pomagają dokonać najkorzystniejszej opcji dla klienta.

Obsługa i doradztwo w Open Finance

Ważne jest to, że tak naprawdę klient w jednym miejscu ma przedstawione oferty ponad 20 banków. Niewątpliwe jest to, że oszczędza wiele czasu dzięki firmie Open Finance. Kolejnym atutem jest to, że doradca zajmie się wszystkim i dopilnuje, aby decyzja banku była wydana bez zbędnej zwłoki.

Aby skorzystać z usług pośrednictwa Open Finance S.A. należy wypełnić krótki formularz. Za jego pomocą, z zainteresowanym skontaktuje się pośrednik finansowy. Jego zadaniem będzie wybadanie potrzeb klienta, tak aby jak najlepiej dopasować dla niego ofertę jednego z banków.

Kredyty Open Finance’a

Open Finance jest firmą zajmującą się pośrednictwem finansowym. Posiada w swojej ofercie wszystkie dostępne produkty bankowe kilkunastu banków. Dzięki temu klient może dokonać porównania i dokonać najlepszego wyboru, który w pełni będzie go satysfakcjonował. Posiada oferty między innymi: kont osobistych, kont oszczędnościowych, produktów ubezpieczeniowych, kredytów i pożyczek gotówkowych, konsolidacyjnych oraz hipotecznych.

Oceń ten wpis
2018-07-17T04:00:43+00:00 12 września 2017|Bez kategorii|Możliwość komentowania OPEN FINANCE została wyłączona