PLUS BANK

//PLUS BANK

PLUS BANK

Plus Bank

Nowoczesność i atrakcyjna oferta w jednym.

Historia i działalność Plus Banku

Plus Bank S.A. wcześniej nosił nazwę INVEST – BANK S.A. Jest jednym z pierwszych, prywatnych banków działających od roku 1991. Od grudnia 2013 roku funkcjonuje pod marką Plus Bank S.A. Dzięki niemal dwudziestoletniemu doświadczeniu w dziedzinie bankowości i możliwości korzystania z najnowszych technologii  we współpracy ze strategicznymi partnerami : Polkomtel Sp z o.o. i Cyfrowym Polsatem, zapewnia bezpieczną i atrakcyjną ofertę swoim klientom. Plus Bank jest bankiem sieciowym. Oferuje pełen zakres usług finansowych zarówno przeznaczonych dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Dzięki temu stał się niezwykle elastyczny i uniwersalny. Z usług banku można korzystać w ponad 100 oddziałach, Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu oraz salonach Plusa. Najważniejszym obowiązkiem Plus Banku, jest dbałość o jak największe bezpieczeństwo oferowanych usług bankowych. Jest bankiem polskim, powstałym na kapitale polskim. Jest jednym z podmiotów stowarzyszonych z grupą POLSAT i należy do grupy, której właścicielem jest Zygmunt Solorz – Żak. Plus Bank S.A. dostarcza swoim klientom kompleksowe usługi z najwyższą jakością. Bank w sposób aktywny udziela się społecznie, współpracując z Fundacja Polsat od 1996 roku.

Misja Plus Banku

Najważniejszym celem do jakiego dąży Plus Bank S.A. jest stanie się największym bankiem polskim. Dąży do tego oferując swoim klientom bezpieczne produkty. Liczy się dla Plus Banku sposób w jaki pracownicy podchodzą do swojej pracy, biorąc pod uwagę zaangażowanie i ingerowanie w rozwój tej instytucji. Koncentruje się na potrzebach klientów, oferując usługi dopasowane do portfela klienta. Wykorzystuje swoją pozycję na rynku polskiej bankowości, po to aby oferować produkty i usługi bankowe, które będą wyprzedzać konkurencję i oczekiwania klientów. Elementem, który wyróżnia Plusa jest jakość oraz nowoczesność.

Zarząd Plus Banku S.A.

Osobami zarządzającymi w Plus Banku są ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w polskiej bankowości. Poszczególne stanowiska zajmują:

  • Tomasz Krzak – Prezes Zarządu Plus banku S.A;
  • Jacek Sieniawski – Członek Zarządu  w PLUS BANK S.A. odpowiada za Pion Procesów i Technologii;
  • Michał PlutaCzłonek Zarządu  w PLUS BANK S.A. odpowiada za Pion Finansowy;
  • Dariusz Łachowski – Członek Zarządu w PLUS BANK S.A. odpowiada za Pion Handlowy;
  • Tomasz Szymanowski – Członek Zarządu  w PLUS BANK S.A. odpowiada za Pion Ryzyka.

Aby osiągnąć zamierzone cele w danej dziedzinie, potrzebna jest determinacja i doświadczenie w podejmowaniu właściwych decyzji. Plus Bank S.A. tworzy grupa ludzi, która wie co jest najważniejsze dla klienta. Wie jak wzbudzić jego zaufanie i co zrobić, by stać się bankiem pierwszego wyboru.

Konto osobiste w Plus Banku S.A.

Plus Bank posiada bogatą ofertę kont osobistych kierowanych do klientów indywidualnych oraz firmowych. Obok tradycyjnych kont w walucie polskiej (Konto Plus, Konto Start czy Lider) oferuje konta walutowe. Konta są za 0 złotych, do których wydawana jest również karta debetowa z możliwością korzystania z nowoczesnej bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Posiadając konto w Plus Banku klienci otrzymują możliwość korzystania z innych produktów na promocyjnych warunkach.

Oszczędzaj w Plus Banku

Plus Bank posiada również w swojej ofercie wiele wariantów związanych z oszczędzaniem. Oferuje konto oszczędnościowe Grosik oraz lokaty krótko i długoterminowe. Klienci, którzy decydują się powierzyć swoje oszczędności mogą liczyć na wysoki zysk.

Kredyt w Plus Bank

Domeną banku są produkty kredytowe. Bank oferuje kredyty posiadające atrakcyjne oprocentowanie i niska prowizję. Oferowane kredyty nie posiadają dodatkowych kosztów związanych z ubezpieczeniem. Pracownicy banku starają się dopasować jak najlepiej ofertę klienta i w sposób indywidualny podchodzą do każdego z nich.

Oceń ten wpis
2018-07-17T03:56:57+00:00 30 września 2017|Bez kategorii|Możliwość komentowania PLUS BANK została wyłączona