PROVIDENT

//PROVIDENT

PROVIDENT

Provident

Jeden z najbardziej znanych i cenionych pożyczkodawców na polskim rynku.

O firmie pożyczkowej

Provident Polska S.A. jest jedną z instytucji finansowych, która oferuje pożyczki gotówkowe. Należy do międzynarodowej grupy International Personal Finance. Wyróżnia ją indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb.

Provident S.A. funkcjonuje na rynku od roku 1997. Ta firma jest liderem na polskim rynku pożyczek pozabankowych. Ma w swojej ofercie pożyczki, które klient może spłacać na dwa sposoby. Jednym z nich jest indywidualna obsługa klienta w jego domu, bądź przelew na rachunek bankowy pożyczkodawcy. W swojej ofercie posiada również pożyczki dla mikroprzedsiębiorców oraz pożyczkę konsolidacyjną.

Współpraca z Providentem

Od niedawna Provident Polska rozpoczął współpracę z AXA. Oferuje do swoich pożyczek pakiet medyczny bez dodatkowych kosztów. Od roku 2016 oferuje swoje rozwiązania finansowe przez Internet.

Głównym celem firmy Provident Polska S.A. jest pomoc klientom w nagłych wypadkach i potrzebie zaciągnięcia szybkiej pożyczki gotówkowej. Oferowanie prostych i przejrzystych produktów finansowych dopasowanych do potrzeb i możliwości polskich klientów.

Pożyczka w Providencie

Provident Polska S.A. jest jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce. Kieruje swój produkt do każdej grupy klientów. W Providencie klient ma do wyboru zaciągnięcie pożyczki z ratą tygodniową, miesięczną, a także w swojej ofercie posiada pożyczkę dla firm, pożyczkę przez Internet oraz pożyczkę pozabankową przez Internet, samoobsługową i ekspresową.

Jest to szybka alternatywa, ponieważ przelew klient otrzymuje na swoje konto w ciągu kilku minut! Można wziąć pożyczkę już od 300 zł, a jej maksymalna kwota to nawet kilkaset tysięcy złotych (150 tys.).

Oceń ten wpis
2018-07-17T04:01:01+00:00 13 września 2017|Bez kategorii|Możliwość komentowania PROVIDENT została wyłączona