RAIFFEISEN POLBANK

//RAIFFEISEN POLBANK

RAIFFEISEN POLBANK

Raiffeisen Polbank

Bank z ofertą kredytów, oszczędności i kont dla wymagających klientów.

Nazwa i historia banku Raiffeisen Polbank (Rajfajzen Bank)

Raiffeisen Polbank powstał poprzez połączenie dwóch grup. Polbank był obecny na polskim rynku od 14.02.2006 roku do 31.12.2012 roku. Bank działał w formie oddziału, następnie na prawach spółki zależnej, greckiej grupy EFG Eurobank Ergasias. Na początku roku 2013 został połączony z Raiffeisen Bank Polska S.A. Obecnie funkcjonuje pod marką Raiffeisen Polbank.

Polbank, część grupy kapitałowej European Financial Group był udziałowcem w wielu bankach i instytucjach finansowych na całym świecie. W lipcu 2010 roku Polbank rozpoczął poszukiwania nowego partnera, dzięki któremu chciał poszerzyć swój zasięg i umocnić swoją pozycję na rynku finansowym. Kolejnym krokiem było przekształcenie oddziału, w spółkę działającą na prawie polskim. Ogłosił tez swoje plany co do fuzji z grupą Raiffeisen Bank Polska.

Polbank oferował standardowe produkty. Adresowane one były do klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz małych przedsiębiorstw.

Cel Raiffeisen Polbanku

Z usług banku obecnie korzysta ponad 700 tysięcy klientów. Posiada około 300 placówek w całej Polsce. Jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu poprzez nowoczesne centrum obsługi telefonicznej oraz jeden z najlepszych systemów bankowości elektronicznej.

Bank oferuje usługi, które kierowane są do każdej z możliwych grup. Dzięki temu stał się bankiem elastycznym i uniwersalnym. Zajmuje najwyższe pozycje w wielu segmentach rynku finansowego np.: leasingu, wymiany walutowej, faktoringu i wielu innych.

Swoją ofertę stara się dopasować indywidualnie do każdego potencjalnego klienta. Dzięki takim metodom jest postrzegany jako profesjonalny bank, dla którego klient jest najważniejszy.

Raiffeisen Polbank tworzą ludzie

Sukces może być tylko osiągnięty wtedy, kiedy zaangażowanie ludzi w dany projekt jest na najwyższym poziomie. Bank ten jest tworzony od wielu lat przez ludzi, dla których zadowolenie klienta jest na pierwszym miejscu. Pracuje tam wysoko wykwalifikowana kadra, posiadające wieloletnie doświadczenie w dziedzinie bankowości.

Głównymi zarządzającymi w tej instytucji są:

  • Piotr Czarnecki, pełniący funkcję Prezesa Zarządu Banku. Nadzoruje on następujące departamenty: Departament Strategii i Organizacji, Departament Marketingu i PR, Departament Audytu Wewnętrznego, Departament Prawny, Departament Zarządzania Kapitałem Ludzkim, Departament Zgodności;
  • Maciej Bardan, zajmuje stanowisko Pierwszego Wiceprezesa Zarządu;
  • Jan Czeremcha, Wiceprezes Zarządu;
  • Łukasz Januszewski, Członek Zarządu;
  • Piotr Konieczny, Członek Zarządu;
  • Witold Broniszewski, Członek Zarządu;
  • Werner Georg Mayer, Członek Zarządu;

Raiffeisen Polbank jest bankiem nowoczesnym, a jego klienci czują się w nim bezpiecznie i dlatego chętnie powierzają mu swoje oszczędności.

Rachunek osobisty w Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank posiada bardzo bogatą ofertę kont osobistych. Poza tradycyjnymi rachunkami, w swojej ofercie (Wymarzone Konto Osobiste, Konto Osobiste Aktywne) ma również konta walutowe.

Konto w Raiffeisen Polbank jest za 0 złotych. Do każdego z rachunków obligatoryjnie wydawana jest karta bankomatowa oraz możliwość korzystania z bankowości elektronicznej. Swoją ofertę kieruje do każdej grupy klientów, przez co cała oferta dla każdego klienta jest atrakcyjna.

Oszczędzanie z Raiffeisen Polbankiem

Raiffeisen Polbank jest bankiem, który posiada bogatą ofertę różnych form oszczędzania. Posiada on produkty oszczędnościowe kierowane zarówno do klientów indywidualnych, firmowych jak i korporacyjnych. W swojej ofercie posiada konta oszczędnościowe, lokaty. Klient sam dokonuje wyboru z jakiego produktu oszczędnościowego skorzystać, aby osiągnąć jak najwyższy zysk.

Raiffeisen Polbank i jego kredyt

Ważnym elementem w tej instytucji są też atrakcyjne kredyty i pożyczki od 18 lat. W ostatnim czasie bank wprowadził produkt podobny do chwilówki przez Internet, o nazwie “Dany Cash” Raiffeisen Polbank posiada kredyty dla każdego. Udziela ich osobom fizycznym, jak i przedsiębiorstwom na rozwój ich działalności oraz dużym korporacjom. Liczy się dla nich zadowolenie i możliwość spełnienia swoich celów.

Oceń ten wpis
2018-07-17T03:57:02+00:00 26 września 2017|Bez kategorii|Możliwość komentowania RAIFFEISEN POLBANK została wyłączona