SANTANDER CONSUMER BANK

//SANTANDER CONSUMER BANK

SANTANDER CONSUMER BANK

Santander Consumer Bank

Bank posiadający wyjątkową ofertę kredytów i pożyczek gotówkowych.

Podstawowe informacje o Santander Consumer Banku

Santander Consumer Bank powstał w wyniku połączenia w roku 2011 z AIG Bankiem Polska. AIG miał silną pozycję na rynku pożyczek i kredytów gotówkowych. Santander jest jednym z największych banków na rynku leasingu. W swojej ofercie prezentuje lokaty terminowe z atrakcyjnym oprocentowaniem. Jest bankiem uniwersalnym, ponieważ jego produkty kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. W ofercie banku znajduje się również wiele produktów ubezpieczeniowych. Najważniejszym elementem są kredyty gospodarcze, kierowane do dealerów i komisów samochodowych. Klienci Santandera obsługiwani są w około 315 placówkach znajdujących się na terenie całego kraju i dużych sklepach. Wybrane usługi finansowe dostępne są także u współpracujących z nim partnerów. Santander Consumer Bank należy do hiszpańskiej Grupy Santander. Grupa jest obecna na polskim rynku od 2001 r., jednak marka Santander Consumer Bank pojawiła się w roku 2006 r.

Cel Santander Consumer Banku

Santander Consumer Bank działa według strategii swojego głównego inwestora – Santander Consumer Finance, który należy do hiszpańskiej Grupy Santander. Przynależność do tak doświadczonej grupy, daje bankowi możliwość dynamicznego rozwoju. W połączeniu z wysoko wykwalifikowaną kadrą, bank ma możliwość tworzenia innowacyjnych produktów, idealnie dopasowanych do potrzeb polskich klientów. Santander koncentruje swoją działalność na rynku consumer finance. Oznacza to, że swoją główną uwagę poświęca kredytom konsumpcyjnym, przeznaczonych dla klientów indywidualnych oraz produktów oszczędnościowych kierowanych do klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.

Władze banku

Santander Consumer Bank jest tworzony przez ludzi z dużym doświadczeniem na rynku polskiej bankowości i nie tylko. Stawiają na profesjonalizm, doświadczenie i dobro klienta. Pracownicy banku są otwarci na nowości i w pełni angażują się do współrealizacji obranego celu jaki został im wyznaczony. Są kadrą najlepiej wyszkolonych ludzi, cieszących się zaufaniem wśród swoich klientów.

Osobami zarządzającymi Santander Consumer Banku są:

  • Przemysław Kończal – Prezes Zarządu;
  • Piotr Żabski – Wiceprezes Zarządu;
  • Sebastian Ślanda – Członek Zarządu;
  • Oleksandr Krupchenko – Członek Zarządu;
  • Rafał Krawiec– Członek Zarządu;
  • Mariusz Klepacz – Członek Zarządu;
  • Paweł Muciek – Członek Zarządu;
  • Piotr Dolata  – Członek Zarządu;

Jak większość banków ważnym elementem jest to, aby zdobywać jak największą liczbę zadowolonych klientów. Santander w sposób indywidualny podchodzi do każdego klienta. Jest dostępny dzięki swojej wielokanałowości. Posiada produkty, które zadowalają każdego.

Lokata w Santanderze

Bank ten w swojej ofercie ma wiele lokat dostępnych dla klientów indywidualnych oraz firmowych. Można je założyć za pomocą Internetu, telefonu lub w oddziale banku. Oprocentowanie lokat jest bardzo atrakcyjne, biorąc pod uwagę wysokość oprocentowania w innych bankach. Decydując się na założenie lokaty w Santanderze klienci tylko zyskują.

Kredyt w Santander Consumer Banku

Santander to także atrakcyjna oferta kredytowa. Oferta prezentuje kredyt gotówkowy  bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem – od 3,99%. Bank udziela kredytów konsolidacyjnych i gotówkowych oraz samochodowych. Z uwagi na tak niskie oprocentowanie, cieszy się dużym zainteresowaniem.

Oceń ten wpis
2018-07-17T03:57:07+00:00 30 września 2017|Bez kategorii|Możliwość komentowania SANTANDER CONSUMER BANK została wyłączona