TOYOTA BANK

//TOYOTA BANK

TOYOTA BANK

Toyota Bank

Finanse nie tylko dla zmotoryzowanych.

Toyota Bank jego historia i podstawowe informacje

Toyota Bank S.A działa na polskim rynku finansowym od roku 2000. Właścicielem banku jest niemiecka spółka Toyota Kreditbank GmbH z siedzibą w Kolonii.

Głównym elementem oferty banku jest wspieranie finansowania zakupu aut marki Toyota oraz Lexus. Jest bankiem uniwersalnym, ponieważ kieruje oferty w stronę klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Od roku 2007 bank poszerzył swoje usługi o konta osobiste, oszczędnościowe, lokaty, pożyczki, karty płatnicze oraz obsługę swoich klientów za pomocą nowoczesnego systemu bankowości internetowej i mobilnej.

Wartości jakimi kieruje się Toyota Bank

Najważniejszym celem banku jest zdobycie jak największej ilości zadowolonych klientów. Oferuje im proste, nowoczesne oraz bezpieczne produkty i usługi finansowe co zapewnia im realizację zamierzonego planu.

Zarząd Toyota Bank

Bank ten reprezentowany jest przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w dziedzinie bankowości na polskim rynku i nie tylko. Tworzą zespół otwarty na innowacyjne rozwiązania razem z wysoko wykwalifikowana kadrą.

Osobami pełniącymi główna rolę w banka są:

  • Bogdan Grzybowski p.o Prezesa Zarządu;
  • Małgorzata Wachowska Członek Zarządu Dyrektor Pionu Wsparcia Biznesu i Procesów;
  • Artur Zdziebło Członek Zarządu, Dyrektor Pionu Finansów i Kredytów;
  • Ireneusz Wojciechowski Członek Zarządu, Dyrektor Pionu Bankowości Elektronicznej i Skarbu.

Bank ten otwarty jest na wszelkie potrzeby klientów. Cieszy się dużym zainteresowaniem i zaufaniem.

Konto osobiste w Toyota Banku

Toyota Bank w swojej ofercie posiada darmowe konto osobiste. Prowadzenie, otwarcie oraz przelewy są za 0 złotych. Dodatkowo do konta wydawana jest karta debetowa oraz możliwość korzystania z nowoczesnej bankowości internetowej oraz mobilnej. Posiadanie tego podstawowego produktu, daje możliwość skorzystania z innych ofert banku na promocyjnych warunkach.

Lokata i konto oszczędnościowe w Toyota Banku

Oferowane konto oszczędnościowe w Toyota Banku otwierane jest za darmo razem z kontem osobistym. Prowadzenie go jest bezpłatne, a oprocentowanie wynosi aż 2 % w skali roku. Bank w swojej ofercie posiada również lokaty (krótko- i długoterminowe), oferta ta jest dopasowywana do klienta w sposób indywidualny, po to aby klient osiągnął z niej jak największą satysfakcję finansową.

Kredyt w Toyota Banku

Toyota Bank to także szeroka oferta kredytowa. Posiada kredyty samochodowe, pożyczki gotówkowe, karty kredytowe oraz kredyty odnawialne. Każda z tych ofert dopasowywana jest w sposób indywidualny.

Oceń ten wpis
2018-07-17T03:57:12+00:00 18 października 2017|Bez kategorii|Możliwość komentowania TOYOTA BANK została wyłączona