VIVUS

//VIVUS

VIVUS

Vivus

Nowoczesna firma pożyczkowa, udzielająca szybkiego finansowania bez formalności i bez BIK.

O firmie Vivus

Vivus jest spółką działającą na rynku finansowym od kilku lat. Zajmuje się udzielaniem pożyczek gotówkowych przez Internet. Spółka ta należy do grupy 4 Finance Group, która od niemal 5 lat działa na skalę światową. Jest bowiem dostępna w 13 krajach.

Ta firma pożyczkowa całkowicie nastawiona jest w kierunku online. Vivus koncentruje się na udzielaniu pożyczek krótkoterminowych. Termin na spłatę zaciągniętego zobowiązania klient ustala sobie sam, wypełniając wniosek przez Internet. Maksymalny termin w standardzie wynosi 30 dni.

Kwota maksymalna, którą można zaciągnąć, co ciekawe rośnie stopniowo. Zależne jest to od liczby wcześniejszych zaciągniętych pożyczek gotówkowych. Potrzebne jest to do zbudowania relacji oraz zdobycia zaufania firmy Vivus. Po zaciągnięciu minimum sześciu pożyczek, zwiększany jest limit klienta do kwoty 7500 zł.

Elastyczne pożyczki dla każdego

Vivus jest elastycznym pożyczkodawcą. Tak naprawdę to ta firma dopasowuje się do potrzeb klienta. Samo złożenie wniosku jest niezwykle proste. Wystarczy uzupełnić swoje dane we wniosku online. Podać kwotę pożyczki, a następnie wykonać przelew autoryzacyjny, który wynosi 1 grosz. Potrzebne jest to do weryfikacji danych klienta, potem kwota autoryzacyjna zostaje zwracana na konto pożyczkobiorcy. Po sprawdzeniu danych, klient otrzymuje smsa oraz maila o przyznaniu pożyczki. W ciągu kilku minut pieniądze wpływają na konto podane we wniosku, a umowa zostaje przesłana na skrzynkę mailową.

Jeżeli nie mamy zaufania do takiego rodzaju możliwości zaciągania pożyczki, można starać się o nią telefonicznie lub w salonikach firmy Vivus.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Vivusie?

Aby otrzymać pożyczkę w Vivusie należy spełnić kilka wymogów:

  1. Trzeba mieć co najmniej 20 lat i nie więcej niż 78 lat.
  2. Należy mieć pełną zdolność do czynności prawnych.
  3. Być obywatelem Polski.
  4. Posiadać aktualny dokument tożsamości.
  5. Nie można być dłużnikiem firmy Vivus.
  6. Posiadać konto osobiste, którego wnioskujący jest właścicielem.

Są to wymogi, które tak naprawdę spełnia każda osoba. Samo wnioskowanie i ubieganie się o dodatkowe środki nie sprawiają żadnego problemu. Taka firma szybko może udzielić pomocy w nagłym przypadku. Jest też bezpieczna dla klienta.

Pożyczki w Vivusie

Vivus jest jedną z wielu firm pożyczkowych działających na terenie naszego kraju. Za jej pomocą można skorzystać z szybkiej gotówki, która w ciągu kilku minut znajduje się na koncie potrzebującego. Kwota jaką udziela ten pożyczkodawca znajduje się w przedziale od 100 do 7500 złotych. Jest to świetna alternatywa dla nagłych wypadków i potrzeby szybkich pieniędzy na krótki okres.

Oceń ten wpis
2018-07-17T04:00:43+00:00 11 września 2017|Bez kategorii|Możliwość komentowania VIVUS została wyłączona