Wandoo

Wandoo

Wandoo

Bezpieczny pożyczkodawca ze świetną ofertą finansową.

Wandoo jako doświadczony pożyczkodawca

Firma należy do międzypaństwowej grupy finansowej Wandoo Finance Group. Działa ona na rynkach Europy. Tę firmę pożyczkową charakteryzuje to, iż pracuje tam sztab najbardziej doświadczonych finansistów oraz innowacyjność i otwartość na testowanie wszelkich nowości w tej dziedzinie. Co ważne, pożyczkodawca ten zanim zaakceptuje wniosek, wcześniej dokładnie weryfikuje zainteresowanego na podstawie nie tylko swoich wewnętrznych baz, ale i bankowych rejestrach dłużników. Wszystko to dla bezpieczeństwa samego klienta.

Co oferuje pożyczkodawca

Pożyczkodawca jakim jest Wandoo specjalizuje się w krótkoterminowych pożyczkach gotówkowych. Oferuje, szybkie chwilówki do kwoty 5000 złotych na okres maksymalnie 30 dni. W przypadku nowego klienta, pierwsza pożyczka jest za darmo do kwoty 2500 złotych pod warunkiem terminowego uregulowania zobowiązania.

Jak zawnioskować o pożyczkę?

Cały proces wnioskowania o pożyczkę w instytucji pozabankowej jest niezwykle prosty i intuicyjny. Wszystko można załatwić bez konieczności wychodzenia z domu, za pomocą serwisu internetowego. Decyzja wydawana jest w kilka minut, a gotówka przelewana jest na konto wnioskodawcy bez zbędnej zwłoki.

Oceń ten wpis
2018-07-17T04:05:03+00:00 12 grudnia 2017|Bez kategorii|Możliwość komentowania Wandoo została wyłączona